İletişime Geçin
Yenişehir Mah. Osmanlı Blv. Çağdaş Center İş Mrk No: 25/60 Kurtköy - Pendik / İstanbul
Folyo Baskı
Folyo baskılar poster baskılarında, cam uygulamalarında forex baskılarda, fotoblok baskılarda kullanılır. Folyo tanıtım ve reklam alanında çoğunlukla kullanılan malzemelerdendir.

FOLYO BASKI NEDİR?

Folyo baskı, ısı, basınç ve metalik kağıt (folyo) kullanan özel bir baskı işlemidir. Bu, çeşitli malzemeler üzerinde farklı parlak tasarımlar ve grafikler oluşturmak için kullanılır. Folyo baskı, odak alanına inanılmaz bir görünüm kazandırır ve birçok endüstride hızla tercih edilen baskı yöntemi haline gelir.

Bu nedenle, bu teknik, folyoya ısıtılmış bir kalıp uygulanarak katı bir yüzeye metalik veya pigmentli folyo uygulamasıdır. Bu, küçük, karmaşık bir tasarım ya da daha büyük bir yüzey alanı olsun, kalıbın tasarımını bırakan yüzeye kalıcı olarak yapışmasını sağlar.

Folyo baskı ile ilgili benzersiz olan şey, geniş bir renk ve kaplama yelpazesine sahip olmalarıdır. En popüler renkler açıkça altın ve gümüş folyolar olsa da, hepsi değerli metallerin görünümünü kopyalamaya yardımcı olan holografik ve sedef gibi birçok başka renk ve efektle gelir.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.