İletişime Geçin
Yenişehir Mah. Osmanlı Blv. Çağdaş Center İş Mrk No: 25/60 Kurtköy - Pendik / İstanbul
One Way Vision Baskı
Tek yönlü görüş, bir tarafına özel olarak basılan delikli bir filmdir. Basılı olmayan taraf kolay yapıştırma için yapıştırıcıya sahiptir. Tipik olarak cam üzerine yapıştırılan bu ürün, içeriden dışarıya görünürlük sağlarken dışarıdan içeriye görünürlük engeller. Işığın içeri girmesinin engellenmediği ofisler, showroomlar ve araba ekranları vb. İçin idealdir.

one way vision baskı

Akompleksler sayesinde sayıca çok görüyoruz. Bu filmin amacı, cam pencereyi sadece içeride gizlemek için bir kaynak yapmak değil, aynı zamanda harika bir reklam aracı olarak da kullanmaktır. Iç görünüm gizleme olarak da tek yönlü cam panel denilen cam çerçeve yardımı ile yapılabilir.dından da anlaşılacağı gibi bir vizyon, bir taraftan görmeyi sağlayan ve diğer taraftan aynı şeyi engelleyen vinil malzemeden kendinden yapışkanlı bir afiş filmidir . Artan sayıda alışveriş merkezi, cam cephe binaları, alışveriş merkezi ve

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.